• Главная
  • Вінничани і досі викликають таксі на Леніна і Ворошилова
10:20, 8 февраля 2016 г.

Вінничани і досі викликають таксі на Леніна і Ворошилова

Нові назви вулиць лише почали з'являтися на картах

Вінничани не поспішають звикати до нових назв вулиць, повідомляє Vlasno.info.

Нагадаємо, у Вінниці перейменували 135 вулиць. Диспетчери вінницьких служб таксі запевняють: виклики здійснюють у переважній більшості за старими адресами. Іноді клієнти називають навіть ті вулиці, які перейменовані ще 20-30 років тому. Популярними, особливо серед вінничан старшого віку, залишаються назви — Ворошилова і Леніна. І досі викликають таксі на Артоболевського, хоча вона вже давно була змінена на Воїнів-Інтернаціоналістів.

— Перейменовано майже 70% вулиць міста, — зауважив заступник директора служби "Бліц-таксі" Юрій Бігун. — Потрібно хоча б два-три роки, щоб люди звикли до нових назв.

Адаптуються до новацій і самі працівники служб таксі.

— Іноді клієнти називають нові назви, — каже диспетчер служби таксі Оксана. — Ми перепитуємо, уточнюємо, яку назву носила вулиця до перейменування.

Доводиться часто перепитувати пасажира, куди ж йому таки треба дістатись і самим водіям.

За їх словами, не врятують у даному випадку і навігатори. Адже одні вінничани називають вулиці по-старому, інші — по-новому. Тож фактично, потрібно два навігатора.

Наразі декомунізовані назви вулиць вказані на картах пошукової системи Google. Старі варіанти назв, які нагадують радянське минуле, можна побачити на картах пошукових систем Меta і Yandex.

Диспетчери служби таксі "Вимпел" зізнаються: мають під рукою списки з новими і старими назвами, по яким і орієнтуються.

— Нові назви вулиць дуже неспівзувчні, — визнає старший диспетчер служби "Еліт-таксі" Марія.— Багато з них важко вимовити (наводить у приклад вулицю Князів Коріатовичів — авт.). Люди не розуміють, навіщо це зробили. Користуються як і раніше старими назвами.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...