• Главная
  • У Вінниці почали міняти назви зупинок громадського транспорту
15:00, 8 февраля 2016 г.

У Вінниці почали міняти назви зупинок громадського транспорту

У Вінниці почали замінювати назви зупинок громадського транспорту. Перші зміни відбулись на торгівельно-посадочних комплексах. Вже на 10-ти таких МАФах замінено таблички з назвами.

Про це повідомляє Департамент у справах ЗМІ та зв’язків із громадськістю Вінницької міської ради.

У Вінниці триває процес декомунізації. 25 грудня минулого року Вінницькою міською радою на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» було перейменовано 135 вулиць та провулків. Протягом цього року планується замінити всі аншлаги на будинках по тих вулицях, де відбулись перейменування.

Також перейменовано зупинки громадського транспорту. Тож у місті вже розпочалися підготовчі роботи по заміні знаків і табличок на них. Нові назви вулиць будуть вказані на всіх інформаційних щитах з розкладом руху, планується замінити схеми руху громадського транспорту, які розміщені на посадочних павільйонах.

«У зв’язку з перейменуванням вулиць, заміни потребують таблички на двадцяти двох зупинках громадського транспорту. На деяких зупинках міста розташовані МАФи з назвами зупинок. На десяти з них підприємці вже замінили назви. Роботи розпочалися з вулиці Князів Коріатовичів, колишньої Свердлова. Також вже замінено назви табличок на вулицях Замостянська (колишня 50-річчя Перемоги), Миколи Ващука (колишня Квятека), Замкова (колишня Петровського) тощо. Дуже важливо, що підприємці самі розуміють необхідність зміни назви табличок назупинках», – розповів начальник КП «Муніципальна поліція» Василь Гайовик.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...