• Головна
  • Вінничани можуть взяти участь у майстер-класі для акторів
11:14, 9 лютого 2016 р.

Вінничани можуть взяти участь у майстер-класі для акторів

Майстер-клас «Фізичний тренінг актора» від актриси, режисера, художниці Анастасії Любченко (Україна/ Нідерланди) в рамках презентації театральної постановки «Метаморфоза» відбудеться 17 лютого у Вінниці на базі школи мистецтв «Вишенька» (вул. Порика 28б).

У 2010 Анастасія створила Mime Wave Ukraine, проект співробітництва між Україною та Нідерландами через культурну діяльність. Минулого року до Mime Wave Ukraine долучилася також і Польща. Вона навчалася в унікальній Театральній Школі в Амстердамі, де отримала можливість стажування в провідних театрах Нідерландів. 

Заняття тривалістю 5 годин проходитиме для зареєстрованих учасників. Анастасія з власного досвіду буде проводити майстер-клас з метою ознайомити танцівників, акторів, перформерів, режисерів із підходом перформативного європейського театру. Розповість, які саме властивості актора їй цікаві як режисеру. Майстер-клас також висвітлить питання організації власного проекту: з чого почати та як планувати час,  як взяти ініціативу в свої руки, яким є митець в процесі творення. 

Майстер-клас поєднує також активний фізичний та акторський тренінг.

Мета майстер-класу – розвиток себе як перформера на сцені, відчуття себе в просторі та дослідження можливостей власного тіла. 

Майстер-клас буде складатися з акторських вправ та імпровізацій. Також поєднання системи View Points: 

•    використання тіла як інструмента при акторській грі
•    різні види руху тіла в просторі 
•    фокус в тілі та його значення 
•    створення ситуацій та атмосфери
•    вплив музики на композицію та стан перформера
•    натуральність та прозорість на сцені
•    емоції в тілі та зовні, фізичне поєднання зовнішнього і внутрішнього 

Хто може взяти участь? Особи від 14 років, які цікавляться сучасним європейським фізичним театром та прагнуть вдосконалити свої перформативні навички. Для реєстрації потрібно надіслати заявку з темою листа «Майстер-клас» на адресу [email protected], вказавши прізвище та ім’я, контактний телефон та написавши кілька речень про себе та мотивацію щодо участі в майстер-класі.

На заняття мати зручний одяг та взуття для тренінгу.

Довідка

Анастасія Любченко народилася в Києві, наразі живе і працює в Амстердамі. У 2007 закінчила Київський естрадно-цирковий коледж, відділення пантоміми. До 2010 року жила та навчалася у Київі в  Університеті  театру , кіно та телебачення ім. Карпенко-Карого на відділенні режисура анімаційного кіно.  У 2014 році закінчила Амстердамську Театральну Школу (Amsterdamse Hogeschool voor de kunsten, de Theaterschool), відділення пантоміми. Під час навчання працювала з європейськими режисерами та пройшла стажування в різних теарах Нідерландів (Orkater, MAAS, NNT, Golden Palace) . Мала можливість створити власний стиль: поєднання візульного, абстрактного світу та людини як особистості з її недоліками, емоціями, стосунками, проблемами та радощами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...