• Главная
  • На Вінниччині запровадили міжнародні системи якості та безпеки на 13 підприємствах
14:45, 9 февраля 2016 г.

На Вінниччині запровадили міжнародні системи якості та безпеки на 13 підприємствах

Міжнародні системи безпечності та якості запроваджено на 13 підприємствах на Вінниччині.

Про це сьогодні, в студії Укртелекому повідомив директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Неїлик. Всеукраїнська селекторна нарада з питань впровадження на підприємствах харчової та переробної промисловості системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР) проходила під головуванням заступника Міністра аграрної політики і продовольства України, керівника апарату Інни Гребенюк. В обласній студії участь взяли керівники територіальних органів держветфітослужби, виробники харчових продуктів.

Інформуючи про ситуацію в області з даного питання Микола Неїлик зауважив, що продовольчі товари Вінниччини відомі в понад 100 країнах світу. В області сьогодні працюють 15 потужних молокопереробних підприємств, 15 – малих, 6 потужних м'ясокомбінатів та біля 60 - малих підприємств, 6 цукрових заводів, 11 підприємств по переробці овочів та фруктів, 11 спиртових, 5 борошномельно-круп'яних та хлібопекарських, 65 - малих таких підприємств, 2 лікеро-горілчаних заводи та інші.

«Вінниччина має одну із найпотужніших серед інших регіонів України харчову і переробну промисловість, яка щорічно виробляє понад 63 % загального промислового виробництва області», - зазначив Микола Неїлик.

За його словами, щоб підприємства Вінниччини одержали конкурентні переваги на ринку, їм необхідно впроваджувати передові розробки по забезпеченню безпечності продуктів харчування. В цьому напрямку в області зроблено чимало. Так, системи безпечності харчових продуктів НАССР впроваджено на 13 підприємствах, ВО 22000 – на 9, КО 14000 – на 6, КО 9000 на 25 підприємствах. На семи підприємствах проводяться роботи по впровадженню зазначених систем.

«Обласна державна адміністрація та департамент агропромислового розвитку ОДА підтримує заходи щодо впровадження систем безпечності харчових продуктів та готові сприяти в проведенні семінарів, нарад та інших заходів в даному напрямку», - зауважив посадовець.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...