18:00
24 липня
Жителя с. Василівка Іллінецького району Вінницької області госпіталізований з відкритим перелом основної фаланги другого пальця правої кісті із пошкодженням сухожилля.
Про це повідомляє прес-служба УМНС у Вінницькій області.
Зі слів 19-річного потерпілого травму він отримав в результаті необережного поводження з електроциркуляркою у власному домоволодінні.
Постраждалий госпіталізований в Іллінецьку центральну районну лікарню з діагнозом «відкритий перелом основної фаланги другого пальця правої кісті із пошкодженням сухожилля».
На даний час потерпілого госпіталізовано до травматологічного відділення, стан задовільний.
Коментарі