• Головна
  • У "Книжці" прочитали першу безкоштовну лекцію з фінансової грамотності
11:15, 10 лютого 2016 р.

У "Книжці" прочитали першу безкоштовну лекцію з фінансової грамотності

Як правильно обрати банк, де читати інформацію про їх власників та в якому стані знаходиться банківська сфера віниичанам розказали 9 лютого в рамках просвітницького проекту цивільного корпусу "Азову" та викладачів Кооперативного інституту "Інтелект Nації".

Проект розрахований на бійців АТО, що повернулись із передової, а також на усіх охочих вінничан, які хочуть дізнатись про створення власного бізнесу, працевлаштування, зміни в оподаткуванні,  соціальному захисті та інших важливих питань.

У "Книжці" прочитали першу безкоштовну лекцію з фінансової грамотності, фото-1

На першу лекцію прийшло майже 20 слухачів. "Перші кроки до фінансової грамотності розповіла викладач Вінницького Кооперативного інституту Людмила Прицюк. Вона автор ідеї про безкоштовні лекції для населення.

У "Книжці" прочитали першу безкоштовну лекцію з фінансової грамотності, фото-2

- У населення дуже низький рівень фінансової грамотності. Від цього створюється дуже багато проблем. Люди не знають елементарних речей: як працює банківська система, для чого вони, для чого беруть кредити, - каже викладач.

На першій лекції вінничанам розказали, як створити власний рейтинг надійності банку, аналізуючи дані про них з сайту Нацбанку та на що звертати увагу.

"Азовець" Сергій Ільчук лекцію для себе вважає дуже корисною.

У "Книжці" прочитали першу безкоштовну лекцію з фінансової грамотності, фото-3

- В школі такі практичні речі чомусь опускаються. Але від вибору банку залежить майбутнє. бо ми стаємо "прив'язані" до них.

Лекції проводять щовівторка о 18:00.

Місце наступної зустрічі уточнюється.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення