• Главная
  • Бюджетна комісія в черговий раз зібралась для розгляду нагальних питань порядку денного
12:35, 10 февраля 2016 г.

Бюджетна комісія в черговий раз зібралась для розгляду нагальних питань порядку денного

9 лютого 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм. На розгляд депутатів було внесено 9 питань, серед яких внесення змін до обласного бюджету, зміни до проекту плану реалізації стратегії на 2016-2017 роки, заслуховування інформації про діяльність окремих комунальних підприємств. В роботі комісії взяла участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська.

Основні доповнення до проекту рішення “Про План реалізації Стратегії на 2016-2017 роки” стосуються інвестиційних проектів, які будуть реалізовуватись на базі обласної лікарні ім. М.І. Пирогова, обласного онкологічного диспансеру, КП “Вінницяоблтеплоенерго”.

Окрім цього, директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський вніс доповнення до проекту рішення з внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік в частині виділення 2 млн.грн. на програму підтримки фермерських господарств та 5 млн.грн. - на компенсацію перевізникам за перевезення пільгової категорії громадян. Голова бюджетної комісії Геннадій Мазур запропонував доповнити бюджетне рішення в частині виділення додаткових коштів Службі автомобільних доріг у Вінницькій області на фінансування обласної програми утримання та будівництва автомобільних доріг в області.

Бюджетна комісія також в рамках розгляду інформації про фінансово-господарську діяльність ОКП “Вінницякіно” вирішила рекомендувати голові обласної Ради внести на розгляд сесії питання про розірвання контракту з керівником підприємства.

Бюджетна комісія в черговий раз зібралась для розгляду нагальних питань порядку денного, фото-1
Бюджетна комісія в черговий раз зібралась для розгляду нагальних питань порядку денного, фото-2
Бюджетна комісія в черговий раз зібралась для розгляду нагальних питань порядку денного, фото-3
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...