• Главная
  • Директор «Вінницяоблтеплоенерго» вирішив звільнитись
17:05, 10 февраля 2016 г.

Директор «Вінницяоблтеплоенерго» вирішив звільнитись

Директор комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Володимир Мосійчук написав заяву про звільнення.

Про це 9 лютого під час засідання президії повідомив голова Вінницької облради Анатолій Олійник.

Так, президія вирішила внести доповнення до одного з проектів рішення, яке виносяться на чергову сесію Вінницької облради 11 лютого, де передбачено звільнення керівника «Вінницяоблтеплоенерго» та покладання обов’язків керівника на технічного директора даного підприємства.

«Поступила заява про звільнення з посади за угодою сторін Мосійчука Володимира Микитовича і подання департаменту покласти обов’язки на технічного директора цього підприємства - Довбанюка Валерія Михайловича, який був у витоках цього підприємства. Далі призначення керівника ми будемо проводити по процедурі призначення», - повідомив голова Вінницької облради Анатолій Олійник.

Довідка.

Комунальне підприємство «Вінницяоблтеплоенерго» створено відповідно у 2006 році шляхом перетворення підрозділу обласного комунального підприємства «Вінницятеплокомуненерго», яке було засновано у 1970 році.

Діяльність підприємства спрямована на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуг з централізованого опалення і гарячого водопостачання для населення, бюджетних організацій та інших споживачів в м. Вінниця та Вінницькій області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...