• Главная
  • Вінницька ОДА вивчає питання відкриття пункту пропуску «Унгри - Бронниця»
17:10, 10 февраля 2016 г.

Вінницька ОДА вивчає питання відкриття пункту пропуску «Унгри - Бронниця»

Наразі готуються матеріали для Кабінету Міністрів України щодо економічної доцільності відкриття цього міжнародного пункту пропуску.

Як повідомляє Могилів-Подільська райдержадміністрація, 10 лютого з робочим візитом на Могилів-Подільщині перебував заступник голови Вінницької облдержадміністрації Василь Броварник. З-поміж інших питань він, зокрема, обговорив з районним керівництвом і представниками прикордонної служби можливість і доцільність відкриття автомобільного пропуску міжнародного значення через міст «Унгри - Бронниця».

Як відомо, в результаті було дано доручення відповідним службам підготувати матеріали про економічну доцільність відкриття цього пункту пропуску для Кабінету Міністрів України та визначити шляхи подальшої співпраці з відповідними структурами Республіки Молдова.

Нагадаємо, торік представники Вінницької митниці та молдовських митних бюро «Бричень» і «Бельц» домовилися про ініціювання перед центральними органами влади своїх країн питання реконструкції та створення пункту пропуску «Бронниця - Унгурь».

Ще раніше колишній голова Вінницької облради С.Свитко звертався з листом до попереднього Посла України в Республіці Молдова С.Пирожкова з проханням сприяти у будівництві під’їзних доріг до Бронницького мосту.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...