• Главная
  • Органи прокуратури Вінницької області вживають заходів щодо повного поновлення прав громадян
11:15, 11 февраля 2016 г.

Органи прокуратури Вінницької області вживають заходів щодо повного поновлення прав громадян

У 2015 році прокурорами забезпечено право понад 7 тисяч мешканців області на особистий прийом.

Про це повідомляє відділ організації прийому громадян, розгляду звернень і запитів прокуратури Вінницької області.

Органи прокуратури Вінницької області вживають заходів до об’єктивного, всебічного та своєчасного розгляду звернень та реального поновлення порушених прав громадян.
Так, у 2015 році прокурорами задоволено 136 скарг громадян, з яких 80 стосувались питань представництва інтересів громадян та держави в суді, ще 32 - досудового розслідування у кримінальних провадженнях, 7- з питань захисту прав дітей.
Водночас, на особистому прийомі в органах прокуратури побувало понад 7 тисяч громадян. Кожного четвертого з них прийнято керівниками місцевих прокуратур.
Також, керівництвом апарату прокуратури області прийнято майже 400 громадян. Кожного третього прийнято особисто прокурором Вінницької області. 
На виконання вимог ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», вимог організаційно-розпорядчих документів Генерального прокурора України та прокурора області керівниками прокуратур області проводиться прийом громадян як за місцем роботи, так і за місцем праці та проживання громадян. Усього упродовж минулого року прокурором області здійснено 16 виїзних прийомів громадян, в т.ч. 8 по місцю праці та проживання та 8 до установ виконання покарань, заступниками прокурора області здійснено 45 виїздів, в т.ч. 29 по місцю праці та проживання, 16 - до установ виконання покарань. Керівниками прокуратур області упродовж 2015 року прийнято 217 осіб, які перебувають в місцях позбавлення волі,  в т.ч. прокурором області - 73 
Зазначимо, що загалом торік до органів прокуратури Вінницької області надійшло 11,4 тисяч скарг громадян, з яких 7 тисяч розглянуто безпосередньо прокурорами усіх рівнів.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...