• Главная
  • Депутати облради вирішили, що на сесію ходитимуть не більше 108 вінничан
15:45, 11 февраля 2016 г.

Депутати облради вирішили, що на сесію ходитимуть не більше 108 вінничан

Сьогодні, 11 лютого, відбувається четверта сесія Вінницької обласної ради 7 скликання.

Це засідання відбувається у форматі електронного голосування - до того депутати голосували підняттям рук. Перед сесією депутатам виготовили елекронні картки та навчили користуватися системою "Рада".

На початку засідання в сесійній залі зареєструвалися 68 депутатів. Вони одразу перейшли до питання затвердження регламенту Вінницької обласної ради 7 скликання. Дискутували довкола нього дві години. Зокрема, обранці вирішили обмежити кількість присутніх на балконі сесійної зали під час сесії. Постановили, що максимальна кількість присутніх від громадськості може бути 108. Всі інші зможуть спостерігати за сесією у вестибюлі приміщення  облради, де висить екран і ведеться пряма трансляція із сесійної зали.

Проти такого кількісного обмеження присутніх виступила фракція «Свобода». Проте 48 депутатів підтримали рішення обмежити публіку на сесіях. Щоправда, учасникам АТО та головам громадських організацій  дозволили сидіти не на балконі, а в самій сесійній залі, якщо вонибули попередньо зареєстрованими. 46 депутатів підтримали таку ініціативу. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...