• Главная
  • У Вінницькій облраді «порошенківці» просили дати уряду Яценюка шанс
10:45, 12 февраля 2016 г.

У Вінницькій облраді «порошенківці» просили дати уряду Яценюка шанс

У Вінницькій обласній раді розгорнулася дискусія щодо питання про відставку уряду та прем’єр-міністра А.Яценюка.

Постійна комісія обласної ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності розглянули проект рішення щодо звернення до Верховної ради з вимогою відставки уряду та прем’єр-міністра, запропонований представником політичної партії «Свобода» Валерієм Скрипником. Даний проект рішення був винесений на голосування вчора, 11 лютого, на сесії.

У Вінницькій облраді «порошенківці» просили дати уряду Яценюка шанс, фото-1

Звернення "свободівців" сприйняли в штики представники фракції "БПП «Солідарність»". Вони закликали колег проголосувати за додаток до звернення, який передбачає не відставку уряду, а його переформатування, і тільки після того, як Кабмін надасть звіт про свою діяльність. Позицію "порошенківців" озвучив депутат Микола Копачевський. 

У Вінницькій облраді «порошенківці» просили дати уряду Яценюка шанс, фото-2

На таке доповнення решта фракцій відреагували негативно. Так, "свободівець" В.Скрипник заявив, що складається враження нібито запропонований депутатми від БПП додаток писав сам Володимир Гройсман. 

Також Геннадій Мазур та Сергій Лановик з фракції «Батьківщина» виступили з вимогою не підтримувати поблажки для уряду, тому що це неприпустимо, враховуючи ситуацію в країні. А Сергій Кривешко з фракції "Радикальна партія Олега Ляшка" підійшов до мікрофону і коротко сказав: «Гнать цей уряд треба поганою мітлою!».

У результаті  63 депутати проголосували за звернення до Верховної ради України з вимогою відставки уряду та прем’єр-міністра Арсенія Яценюка без додатку, який запропоновував БПП. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...