• Главная
  • Депутати Вінницької облради не підтримали звільнення політв’язнів
11:00, 12 февраля 2016 г.

Депутати Вінницької облради не підтримали звільнення політв’язнів

а четвертій сесії Вінницької облради 7 скликання депутати не підтримали звернення до Верховної Ради України щодо звільнення політв’язнів і зокрема Юрія Хорта.

Вчора, 11 лютого, ухваливши всі питання порядку денного, депутати облради перейшли до розгляду звернень. Володимир Барцьось спільно з колишнім побратимом по партії - «свободівцем» Валерієм Скрипником звернулися до депутатів з проханням підтримати звернення до Верховної Ради України з вимогою, "зважаючи на неприпустимість здійснення політичних репресій", звільнити політичних в’язнів України, зокрема, вінничанина Юрія Хорта. На балконі сесійної зали розгляду цього звернення чекало чимало громадських активістів. Один з них навіть зачитав звернення Ю.Хорта до облради, у якому в’язень оборюється тим, що «депутати симулюють боротьбу з політичними репресіями» та вимагає більш конкретних дій.

Депутати Вінницької облради не підтримали звільнення політв’язнів, фото-1
Депутати Вінницької облради не підтримали звільнення політв’язнів, фото-2
Депутати Вінницької облради не підтримали звільнення політв’язнів, фото-3

Проте не всі обранці хотіли підтримати звернення, запропоноване В.Барцьосьом і В.Скрипником. Так, Тетяна Антонець з фракції «Опозиційний блок» звернулася до колег та громади із запитанням: «А хто їх взагалі визнав політичними в’язнями?», на що прихильники Юрія Хорта з балкону почали скандувати «Ганьба!». Попри думку громадськості, звернення не набрало достатньо голосів підтримки, тому не буде направлено до Верховної Ради.

Автор петиції В.Бацьось зазначив, що звернення не підтримали тому, що сесія тривала понад сім годин і деякі депутати втомилися, а деякі просто були відсутні. Тому колишній «свободівець» пообіцяв, що таке саме звернення підготує на наступну сесію облради. 

Депутати Вінницької облради не підтримали звільнення політв’язнів, фото-4
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...