• Головна
  • Як облрада розподіляла бюджет: депутати вкраяли 1 млн. грн. на дороги і аж 4,5 млн. грн. на ЗМІ
12:15, 12 лютого 2016 р.

Як облрада розподіляла бюджет: депутати вкраяли 1 млн. грн. на дороги і аж 4,5 млн. грн. на ЗМІ

На черговій сесії Вінницької обласної ради депутати розглядали питання розподілення бюджету на 2016 рік.

Зокрема, депутати прийняли рішення ще три роки виділяти кошти для утримання комунальних ЗМІ. Це пов’язано із законом про роздержавлення ЗМІ, згідно з яким має відбутися поступове припинення фінансування комунальних ЗМІ із бюджету. А поки що вінницькі депутати запланували 14 млн. 832 тис.грн. на трирічне утримання власної преси і електронних ресурсів. Із них 4 млн. 654 тис.грн. - на 2016 рік.

А от на ремонт доріг у Вінницькій області обранці знайшли у скарбниці лише 1 млн. грн. Член фракції «Батьківщина» Владислав Рой попросив колег збільшити цю статтю видатків  до 8 млн. грн. Утім, голова бюджетної комісії, член фракції БПП «Солідарність» Анатолій Копачевський зауважив, що він би радий збільшити цю суму, але не знає звідки взяти гроші.

Як облрада розподіляла бюджет: депутати вкраяли 1 млн. грн. на дороги і аж 4,5 млн. грн. на ЗМІ, фото-1

Добре! А де джерело? Звичайно, в нас є резервний фонд у 5 мільйонів гривень, але і без резерву теж не хочеться залишитися. Є більш пріоритетні питання. Ми ще не всіх громадян забезпечили гемодіалізом, на це потрібно знайти 6 мільйонів. Тим більше 8 мільйонів на ремонт доріг проблеми не вирішать, взагалі на ремонт доріг в області потрібно 150 мільйонів гривень, - аргументував А.Копачевський.

Як облрада розподіляла бюджет: депутати вкраяли 1 млн. грн. на дороги і аж 4,5 млн. грн. на ЗМІ, фото-2

Депутат з фракції "Радикальна партія Олега Ляшка" Михайло Кременюкзапропонував зняти питання фінансування доріг з порядку денного та створити робочу групу, яка більш детально вивчить цю проблему до наступної сесії. Більшість депутатів підтримали таку пропозицію. 

Також депутати обговорили статтю бюджету, яка передбачає виділення коштів на вшанування вінничан з нагоди всяких свят квітами. На рослини для нагороджень обранці збиралися виділити 120 тис. грн. Однак очільник «Свободи» Олексій Фурманзвернувся до депутатів з пропозицією зменшити цю суму вдвічі, а залишок направити в депутатський фонд.

- Будете не троянди дарувати, а гвоздики! Нормально?! - запитав О.Фурман присутніх. 53 депутати з 84-х підтримали «свободівця».

Як облрада розподіляла бюджет: депутати вкраяли 1 млн. грн. на дороги і аж 4,5 млн. грн. на ЗМІ, фото-3

Ще одна сума, яка викликала чимало протиріч, це 110 тис.грн. на канцелярське приладдя для Вінницької ОДА. Владислав Рой звернувся з вимогою взагалі не фінансувати ці витрати. В залі пролунали схвальні відгуки, мовляв: «Нащо купувати папір, якщо все може бути в електронному вигляді?». Проте директор департаменту фінансів облдержадміністрації Анатолій Копачевський пояснив, що купувати папір необхідно, адже на ньому друкується документи на які потрібно ставити підпис і печать. Окрім того, він зауважив, що матеріали сесії для депутатів також друкуються на тому самому папері. В результаті більшість депутатів проголосували за дану статтю видатків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...