• Главная
  • 230 вінничан пішли до війська за контрактом
14:50, 12 февраля 2016 г.

230 вінничан пішли до війська за контрактом

На Вінниччині триває набір кандидатів на військову службу за контрактом. Від початку року бажання служити на захисту Батьківщини виявили 230 вінничан, з них 7 – жінок. До 1 квітня в області планують набрати 830 контрактників. За словами т. в. о. військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату Михайла Дзигаленка, укомплектування українського війська відтепер відбуватиметься лише через навчальні центри. Бойовий вишкіл вінницькі контрактники проходитимуть у шести навчальних частинах, які дислокуються у Старичах, Десні, Житомирі, Полтаві, Миколаєві та Василькові.

«Кількість контрактників в Україні збільшується. За січень заяви на військову службу за контрактом подали понад 6 тисяч кандидатів. Це у десятки разів більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Позитивна динаміка в наборі кандидатів спостерігається і в нашому регіоні. Це відбувається завдяки тому, що вже в січня цього року для військовослужбовців значно підвищили зарплати і забезпечили їхні сім’ї соціальними пільгами та послугами, – констатує Михайло Дзигаленко. Відповідно до наказу, упродовж двох місяців, тобто до 1 квітня, облвійськомат має відібрати 830 кандидатів на службу за контрактом. На військові полігони вони направлятимуть у чотири етапи. Це будуть справжні патріоти і захисники України, а не «аватари». Кожного кандидата ретельно перевірятимуть на «любов» до алкоголю чи наркотиків. Тих, хто зловживає спиртним, до війська не пускатимуть».

Контрактників відправлятимуть в навчальні центри у чотири етапи: з 11 по 13 лютого, з 25 по 27 лютого, з 14 по 16 березня, з 29 по 31 березня. Опанувати військові спеціальності виявилися бажання і жінки. Тетяна Баришева, які щойно виповнилося 18 років, переконана, що захищати країну повинну всі українці, незалежно від статі. Для неї особисто служити Україні – велика честь.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...