• Головна
  • У Вiнницi лiквiдували «конвертацiйний центр»
10:55, 15 лютого 2016 р.

У Вiнницi лiквiдували «конвертацiйний центр»

В рамках розслiдування кримiнального провадження за ч.1 ст. 205 та ч.3 ст. 212 КК України (щодо фiктивного пiдприємництва та ухилення вiд сплати податкiв в особливо великих розмiрах) спiвробiтниками податкової мiлiцiї Головного управлiння ДФС у Вiнницькiй областi спiльно з працiвниками УСБУ в областi викрито та знешкоджено «конвертацiйний центр». Використовуючи реквiзити та банкiвськi рахунки, зареєстрованi на пiдставних осiб, зловмисники сприяли ухиленню вiд сплати податкiв в особливо великих розмiрах пiдприємствам реального сектору економiки. Орiєнтовний обiг проконвертованих коштiв склав понад 35 мiльйонiв гривень.

У Вiнницi лiквiдували «конвертацiйний центр», фото-1

В ходi лiквiдацiї «конвертацiйного центру» одночасно проведено 5 обшукiв за мiсцем знаходження «конвертцентру», в автомобiлях i за мiсцем проживання фiгурантiв розслiдування, пiд час яких вилучено готiвкових коштiв в сумi 210 тис. грн., печатки та чековi книжки фiктивних суб’єктiв господарювання, документацiю, що пiдтверджує незаконну фiнансову господарську дiяльнiсть, комп’ютерну технiку, на якiй зберiгалася iнформацiя про функцiонування «конвертацiйного центру». На банкiвських рахунках заблоковано близько 2,5 млн. грн. 

Наразi триває досудове розслiдування, в ходi якого встановлюється повне коло пiдприємств, якi скористалися послугами «конвертацiйного центру» для мiнiмiзацiї податкових зобов’язань та умисного ухилення вiд сплати податкiв та коло осiб, задiяних у незаконнiй дiяльностi.

Головне управлiння ДФС у Вiнницькiй областi.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...