• Головна
  • Кращим спортсменом січня на Вінниччині став борець Ігор Дідик
16:00, 15 лютого 2016 р.

Кращим спортсменом січня на Вінниччині став борець Ігор Дідик

У Вінницькій області визначили кращого спортсмена місяця. В січні ним став 24-річний майстер спорту міжнародного класу, кандидат до олімпійської збірної України Ігор Дідик. Про це повідомляє Відділення НОК України у Вінницькій області.

В тому місяці спортсмен виборов срібну медаль на престижних міжнародних змаганнях з греко-римської боротьби в Тегерані (Іран). 

Свій високий клас Ігор Дідик підтвердив в лютому на представницькому міжнародному турнірі в Києві, де також став другим.

Сьогодні, 15 лютого, Ігор Дідик отримав  від голови відділення НОКУ Павла Хникіна сертифікат на суму три тисячі гривень. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...