• Главная
  • Торік обласний центр зайнятості видав понад 60 дозволів на працевлаштування іноземців
15:44, 16 февраля 2016 г.

Торік обласний центр зайнятості видав понад 60 дозволів на працевлаштування іноземців

 У минулому році Вінницькою обласною службою зайнятості оформлено 64 дозволи на використання праці іноземців. Про це повідомила в.о. директора обласного центру зайнятості Світлана Аляб’єва, передає кореспондент УНН-Центр.

"Одна із функція служби зайнятості – це видача дозволів роботодавцям на застосовування праці іноземних громадян та осіб без громадянства, які тимчасово перебувають в Україні. Протягом останніх 10 років (2005-2014 рр.) Вінницькою обласною службою зайнятості оформлено 793 дозволи на використання праці іноземців з 46-ти країн світу, зокрема у 2015 році – 64 дозволи. Переважну більшість працівників –мігрантів становлять громадяни Польщі, Російської Федерації (до 2014 року), Туреччини та Німеччини. З 2014 року дещо збільшилась кількість вихідців з Грузії", - зазначила С.Аляб’єва.

За її словами, найбільша кількість іноземців залучалась до роботи підприємствами, що працюють у переробній галузі та в сільському господарстві. В переробній галузі лідируючу позицію займає деревообробка та виготовлення виробів з деревини, де переважно працюють громадяни Польщі.

"Починаючи з 2014 року спостерігається зацікавленість у іноземних працівниках підприємствами, які працюють у галузі інформації та телекомунікації та у сфері професійної, наукової та технічної діяльності", - розповіла С.Аляб’єва.

Посадовець підкреслила, що кожен 4-й іноземний працівник інвестував власні кошти в економіку області.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...