• Главная
  • На Вінниччині автобус возитиме одну дитину до інтернату
17:33, 16 февраля 2016 г.

На Вінниччині автобус возитиме одну дитину до інтернату

Чиновники виділили 10 тисяч гривень на автобус, що підвозитиме хвору дитину до інтернату. До цього жінка носила доньку на руках, проходячи кожного дня по12 кілометрів, повідомляє кореспонденту Gazeta.ua заступник голови Піщанської районної державної адміністрації Михайло Ковтюк.

"З народження в моєї доньки немає лівої руки та синдром Дауна. Цієї осені вирішила віддати її в інтернат для дітей з інвалідністю. Там з ними працюють спеціалісти з масажу та фізкультури. Є логопеди та психологи. За місяць донечка стала вимовляти набагато більше слів. Почала краще ходити. З першими дощами, ми зіштовхнулась з проблемою транспортування. Коли сухіше було, могла її на руках носити. Мала постійно крутилася. В мене дуже боліли руки. Ми тижнями не їздили до інтернату. Дирекція пропонувала доньку залишати на тиждень в інтернаті. Пару днів спробувала, але вона вередує і відмовляється без мене їсти"- розповідає мати Олена Рожко.

Сільський голова порадив жінці возити доньку на таксі за 30 гривень в одну сторону.

"По всьому районі дуже багато хворих дітей. Нашим бюджетом не передбачено возити кожного до інтернату. Більшість батьків в понеділок їх привозять, а в п'ятницю забирають. Інтернат дуже хороший, з п'ятиразовим харчуванням. Визнаний одним з кращих в Україні. Такий випадок у нас вперше. Мати не захотіла, що б її дитина залишалась без неї. Ми пішли на зустріч, знайшли альтернативне вирішення проблеми. З ранку їх безкоштовно підвозитиме рейсовий автобус, увечері забиратиме спеціально виділений з району" - каже Михайло.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...