• Главная
  • Вінницький нардеп Кудлаєнко пропонує законодавчо посилити забезпечення "Прозорих офісів"
15:36, 17 февраля 2016 г.

Вінницький нардеп Кудлаєнко пропонує законодавчо посилити забезпечення "Прозорих офісів"

На початку  тижня у Верховній Раді  зареєстровано  законопроекти №4058  про внесення  змін до ЗУ  "Про адміністративні послуги" та №4059 до Бюджетного кодексу України щодо фінансування  Центрів надання адміністративних послуг. Автори  - група  парламентарів, серед яких народний депутат-вінничанин Сергій Кудлаєнко.

Змінами, що  вносяться до діючого законодавства, буде  забезпечено наповнення  місцевих  бюджетів  коштами від адміністративних послуг через утворення спеціальних фондів  для   матеріально-технічного оснащення  ЦНАП.

«Законопроектом гарантується, що  кошти від адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, за проведення державної реєстрації юридичних осіб,   фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, плати за скорочення термінів надання послуг, а також плата  за надання інших платних  послуг спрямовується на матеріально-технічне забезпечення діяльності  ЦНАП.

  Крім  того,  для подальшого  розвитку  системи адміністративних послуг  та  дотримання  якості обслуговування громадян  передбачено  розмежування надходжень від платних  послуг  в  залежності  від наявності  у місті, селищі чи селі  Центрів надання  адміністративних послуг, або його філій», - пояснив  Сергій Кудлаєнко.

 «Всі  кошти від надання послуг повинні спрямовуватись на  забезпечення  якості обслуговування  громадян, тому  досвід  функціонування « Прозорого офісу»  - ЦНАП  потрібно  не  тільки  поширювати по всій країні,  а  й  забезпечити  фінансову  спроможність місцевих бюджетів   виконувати такі  повноваження і це закладено  у нормах  нових законопроектів», - підкреслив  народний депутат.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...