• Главная
  • До Вінниці приїдуть тренери-бізнесмени зі списку «Forbes»
16:51, 17 февраля 2016 г.

До Вінниці приїдуть тренери-бізнесмени зі списку «Forbes»

Вінничан, які мають свою справу або хочуть вдало її започаткувати, запрошують на тренінг «StartUp! Це легше, ніж здається!». Як успішно вести всій бізнес, - розкажуть і навчать молоді та успішні бізнесмени.

99% стратапів зникають на ранній стадії, але тренери зі списку «Forbes» Олег Малкінта Віктор Ігнатюк розкажуть вінничанам, як цього уникнути. Зокрема, на тренінгу можна отримати максимально практичні знання щодо дієвих шляхів залучення інвестицій у власну справу, консультації від практиків щодо започаткування та успішного ведення бізнесу, а також посмакувати кавою та поспілкуватися в комфортних умовах. Відповіді на всі запитання дадуть молоді та амбіційні бізнесмени, які починали з нуля, а нині красуються у рейтингах «Forbes»

До Вінниці приїдуть тренери-бізнесмени зі списку «Forbes», фото-1

Олег Малкін – практикуючий банкір, член ревізійної комісії Першого всеукраїнського бюро кредитних історій, СЕО, засновник благодійного фонду «Відкриті серця України» та засновник проекту «Wide: Up - Мережа Нового Покоління», автор патентів в галузі платіжних рішень для банків, спікер у Вільній школі підприємництва. Тема його лекції: «Я і мій  бренд, або Чому ідеї помирають вранці?». Він розповість про ідеї в стилі «SMART», про BigIDEA і усунення слабких сторін, про роботу Всесвіту та план нової реальності. А також дасть поради з приводу самооцінки, харизми, самоосвіти та сну.

До Вінниці приїдуть тренери-бізнесмени зі списку «Forbes», фото-2

Віктор Ігнатюк – молодий український підприємець, засновник компанії «Taplend», власник стартапу, який має на меті спростити, здешевити і прискорити отримання мікропозик жителям США. Його стартап залучив 120 тисяч доларів на початковій стадії. Віктор розповість про стратап індустрії в Україні та світі, про правила презентації свого проекту перед аудиторією та інвесторами. А також порадить, де і як знайти інвесторів для свого стартапу та як простий український стартап вивести на іноземні ринки.

Захід розпочнеться: 20 лютого об 11:00 (реєстрація о 10:30) в конференц-залі готелю «Франція» (вул.Соборна, 34). Для участі потрібно заповнити анкету за посиланням:http://goo.gl/forms/z4ltrhHggJ. Вартість тренінгу 180 грн., у день проведення - 200 грн. Детальніше щодо участі у тренінгу за телефонами: 0978282506; 0975187771.

!

!

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...