• Главная
  • Небезпечне перехрестя вулиць Київської та Зулінського впорядкують. Загалом на реконструкцію 5 перехресть
10:25, 18 февраля 2016 г.

Небезпечне перехрестя вулиць Київської та Зулінського впорядкують. Загалом на реконструкцію 5 перехресть

Проїзд небезпечним перехрестям вулиць Київської та Зулінського (колишня Тарногродського) обіцяють зробити комфортнішим. Після багаторічних звернень водіїв до міської влади, у планах на цей рік нарешті передбачили його реконструкцію. Однак, замість очікуваного світлофорного регулювання, проблему проїзду вирішать іншим чином – влаштувати радіусне коло.

Зулинського

Один з варіантів реконструкції перехрестя вулиць Київської та Зулінського.

перехрестя

Небезпечне перехрестя вулиць Київської та Зулінського впорядкують. Загалом на реконструкцію 5 перехресть (фото) - фото 3

Це перехрестя стане одним з п’яти, що збираються реконструювати у 2016 році. Так, по Немирівському шосе в районі поворотів на ТОВ «Барлінекінвест», старий аеропорт та на Вінницькі хутори планується облаштувати острівці безпеки та світлофорний об’єкт. Там також заплановане встановлення системи відеоспостереження та облаштування мережі вуличного освітлення.​

Немирівське

На перетині вулиць В.Чорновола та Громова планується розширення дорожнього полотна з обох боків. По одній стороні (непарній) буде облаштовано кишеню для зупинки громадського транспорту. У зв’язку з частими аварійними ситуаціями за участю пішоходів на перехресті планується встановити турнікетне огородження. Нагадаємо, торік на цій ділянці влаштували світлофорне регулювання.

Заплановано розширити і одну смугу для руху автотранспорту по вул. Замостянській (50-річчя Перемоги) вздовж РАГСу до просп. Коцюбинського. Також на цій території буде облаштовано зупинку громадського транспорту тактильною плиткою, оновлено освітлення, встановлено світлофор та турнікетне огородження.

Замостянська

Змінить свій вигляд територія перед входом до музею-садиби М.Пирогова. Там планується впорядкувати перехрестя, облаштувати паркувальні місця та тротуари, побудувати острівці безпеки для пішоходів, відновити газон тощо.

Пирогова

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...