• Головна
  • У Вінниці запроваджуватимуть прозору систему державних закупівель
14:35, 18 лютого 2016 р.

У Вінниці запроваджуватимуть прозору систему державних закупівель

Депутати Вінницької міської ради розробили проект впровадження у Вінниці системи електронних державних закупівель «ProZorro».

По-перше, проект «ProZorro» передбачає проведення тендеру для здійснення державної закупівлі, в якому зможе взяти участь будь-яке підприємство. Назви підприємств вказуватися не будуть, що унеможливить здійснення корупційних схем. Тож переможцем тендеру стане той, хто запропонував кращий товар та нижчу ціну. По-друге, будь-хто зможе, не виходячи з дому, відслідковувати та контролювати, що саме закупили, куди та на яку суму.

Депутат міськради Олег Ткаченко зауважив, що даний проект вже мав впроваджуватися ще в квітні минулого року. Тоді керіництво в мерії підтримало ініціативу, однак підлеглі були проти. 

- Міський голова та керівники департаментів всіляко підтримували впровадження такої системи, але середні ланки чинили супротив. Проте тоді місто самостійно приймало рішення, чи запроваджувати систему. Але зараз вже прийнятий Закон Президента України про публічні державні закупівлі, тому система має впроваджуватися в обов’язковому порядку, - сказав О.Ткаченко.

Зараз ініціатори прагнуть, щоб розроблений ними спільно з Міністерством економічного розвитку та торгівлі України проект був ухвалений найближчою сесією Вінницької міської ради. Проте, як зауважив О.Ткаченко, зараз міські депутати сперечається з приводу визначення мінімальної суми державної закупівлі, на яку буде проводитися прозорий тендер. Наразі пропонують встановити нижній поріг у сумі 5 тис.грн. Чи підтримують даний проект рішення депутати, стане відомо 26 лютого на сесії міської ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...