• Главная
  • Нове приміщення вінницької "Гармонії" прикрасить логотип у техніці "кінусайга"
14:52, 18 февраля 2016 г.

Нове приміщення вінницької "Гармонії" прикрасить логотип у техніці "кінусайга"

До Дня спонтанного прояву доброти 17 лютого у ТЦ «Мегамол» за ініціативи громадської організації «Платформа розвитку особистості» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністраціїв рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» вже вдруге пройшло виготовлення картини в японській техніці клаптикового живопису – «Кінусайга».

Про це повідомили у Вінницькій ОДА.

До створення могли долучитись всі охочі. Навіть маленька вінничанка Маша стала творчою натхненницею дійства. Цього разу виготовляли ексклюзивну картину – логотип громадської організації «Гармонія». Цей витвір неодмінно прикрасить їх нове приміщення.

Людмила Нецкіна, представник організації, з радістю долучилась до роботи. «Я уявляю, скільки потрібно було часу та сил для того,щоб зробити таку неймовірну річ. Для нас це - приємна несподіванка», - зазначає Людмила .

Вручити картину громадській організації запросили заступника начальника управління молодіжної політики та оздоровлення – Максима Студілка: «Сьогодні, до Дня спонтанного прояву доброти, ця пам’ятна табличка з логотипом вручається організації, котра, певно, робить найбільше тієї спонтанної доброти, аніж усі інші, в багатьох сферах суспільного життя. Ми, колектив департаменту, вітаємо «Гармонію» і бажаємо їм подальшого гармонійного розвитку»

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...