• Главная
  • Освітяни Вінниччини обговорили створення освітніх округів
15:45, 18 февраля 2016 г.

Освітяни Вінниччини обговорили створення освітніх округів

Створення освітніх округів та визначення опорних шкіл обговорювали керівники органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад під час наради в Департаменті освіти і науки Вінницької облдержадміністрації. Про це УНН-Центр повідомили в прес-службі Вінницької ОДА.

Про основні завдання освітньої галузі на 2016 рік доповів директор Департаменту освіти і науки Ігор Івасюк. За його словами, окрім інших пріоритетним напрямком діяльності галузі буде впровадження в практику основних положень нових законів України "Про освіту", "Про професійну освіту", "Про наукову та науково-технічну діяльність", а також реалізація вимог Указу Президента України "Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні".

В ході наради було обговорено питання стану злочинності та правопорушень серед дітей в 2015 році, організації відпочинку та оздоровлення дітей улітку 2016 року, роботи з впровадження інклюзивного навчання в загальноосвітніх навчальних закладах області, організованого завершення 2015-2016 навчального року, організації та проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання.

Також розглянули питання дотримання чинних вимог щодо організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах, забезпечення підвозу учнів, організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, підготовки документів про базову та загальну середню освіту, покращення роботи щодо охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку.

Ще обговорили стан організаційної роботи відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій та міських рад, адміністрацій шкіл по визначенню опорних шкіл та створення освітніх округів, покращення роботи з військово-патріотичного виховання, рівня викладання предмету "Захист Вітчизни" та підготовки до військової служби, професійної орієнтації на навчання у військових вищих навчальних закладах, проведення Чеською громадською організацією "Асоціація з міжнародних питань" в рамках проекту "Альтернативна освіта для українських шкіл" МЗС Республіки Чехії у партнерстві з асоціацією керівників шкіл України семінару "Можливості використання методу усної історії у викладанні новітньої історії у загальноосвітній школі" та інші.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...