• Главная
  • Геннадій Мазур: необхідно вдосконалити роботу закладів культури області
17:00, 18 февраля 2016 г.

Геннадій Мазур: необхідно вдосконалити роботу закладів культури області

17 лютого відбулося чергове засідання колегії культури і мистецтв облдержадміністрації. Від обласної Ради в роботі наради взяв участь голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Начальник управління облдержадміністрації Станіслав Городинський підвів підсумки роботи галузі культури Вінницької області за 2015 рік та окреслив першочергові завдання на 2016 рік. Одним і з пріоритетних напрямків діяльності галузі культури визначено комплекс заходів з підготовки і відзначення 25-ої річниці Незалежності України, Дня захисника України, Дня Гідності та Свободи. Значну увагу начальник управління приділив активізації національно-патріотичного виховання дітей і молоді, здійсненню заходів з комп’ютеризації бібліотек, їх інформативного наповнення, підключення до мережі Інтернет з вільним доступом підростаючого покоління до основних фондів найбільших світових бібліотек, збереження музейних фондів, культурної спадщини тощо.

Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур у своєму виступі акцентував увагу на удосконаленні „Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013 - 2017 роки”. Реалізація програми надасть можливість підвищити рівень популяризації пам’яток національного значення, як об’єктів світової культурної спадщини, збільшити обсяг реалізації туристичних послуг, підвищить рівень поінформованості населення, активізує розвиток професійного мистецтва та творчого розвитку особистості.

Весь комплекс запланованих заходів розширить надання культурно-мистецьких, масово-освітніх та інформаційних послуг, підвищить формування позитивного іміджу Вінницької області.

Геннадій Мазур: необхідно вдосконалити роботу закладів культури області, фото-1
Геннадій Мазур: необхідно вдосконалити роботу закладів культури області, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...