• Головна
  • У школах Вінниччини заборонили експлуатацію 17 котлів
09:14, 31 січня 2012 р.

У школах Вінниччини заборонили експлуатацію 17 котлів

У Вінницькій області проводиться робота по реконструкції та винесенню небезпечних котлів з підвальних приміщень закладів освіти.

Про це повідомляє прес-служба територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області.

Про необхідність реконструкції котелень закладів освіти неодноразово заявляли у територіальному управлінні Держгірпромнагляду у Вінницькій області. Минулого року Головою облдержадміністрації дано доручення реконструювати ці котельні та винести котли з підвальних приміщень, над якими розташовані класи та проходить навчальний процес. Всього в області нараховується 62 таких навчальних закладів.

Експертами Державного підприємства «Вінницький експертно технічний центр» проведено опосвідчення більше 300 котлів в Немирівському, Муровано-Куриловецькому, Вінницькому, Гайсинському, Хмільницькому, Калинівському районах. Проводиться робота над винесенням небезпечних об’єктів з підвальних приміщень закладів освіти та їх реконструкцією.

У Вінницькому територіальному управлінні Держгірпромнагляду відзначають критичність ситуації в освітніх закладах Літинського та Бершадського районів. Технічний стан більшості перевірених котлів не відповідає вимогам безпеки, обладнання котелень, будівлі, інженерні мережі — у незадовільному стані, паспортів заводів-виготовлювачів чи спеціалізованих організацій на котли немає, технічне діагностування та технічний огляд не проведено. Також оператори котелень не пройшли медичних оглядів, не отримали спецодягу, спецвзуття та захисних окулярів тощо. Жодна із шкіл не отримала дозвіл Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України на виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію устаткування об’єктів, машин, механізмів підвищеної небезпеки.

За матеріалами перевірок заборонено експлуатацію 17 котлів, 5 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...