• Главная
  • На Вінниччині триває кампанія інформування платників про законодавчі зміни в оподаткуванні
10:55, 19 февраля 2016 г.

На Вінниччині триває кампанія інформування платників про законодавчі зміни в оподаткуванні

У 2016 році  продовжено спецрежим нарахування та сплати податку на додану вартість виробниками сільськогосподарської продукції, утім суттєво видозміненого. А саме, якщо раніше ПДВ, обчислене в межах спецрежимної діяльності до бюджету не сплачувалось, а перераховувалось на власний спецрахунок, то починаючи зі звітного періоду січня 2016 року, сума ПДВ, визначена до сплати, має перераховуватися пропорційно операціям, що привели до виникнення такого ПДВ, повідомила начальник управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДФС у Вінницькій  області  Наталія Румак.

Вона також  наголосила на запровадженні та необхідності заповнення нової форми декларації з ПДВ для с/г товаровиробників, нового додатку 10 «Розрахунок сум податку на додану вартість за операціями з сільськогосподарськими товарами/ послугами, що підлягають сплаті до державного бюджету та перерахуванню на спеціальний рахунок» та зміненого додатку 9 «Розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг».

Наталія Румак акцентувала нинішні особливості нарахування та сплати єдиного податку платниками 4-ї групи. Для них у 2016 змінено ставки єдиного, які в порівнянні з попереднім роком збільшені в 1,8 рази (для ріллі, сіножатей і пасовищ  було 0,45 відсотка, стало  - 0,81 відсотка, для багаторічних насаджень було 0,27 відсотка, стало 0,49 відсотка, для земель водного фонду – було 1,35 відсотка, стало - 2,43 відсотка).

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...