• Головна
  • Більшість вінничан-єдинщиків планують заробити до мільйона
10:32, 31 січня 2012 р.

Більшість вінничан-єдинщиків планують заробити до мільйона

У Вінницькій області завершився процес перереєстрації платників єдиного податку, зареєстровано 36455 фізичних осіб-підприємців які обрали спрощену систему оподаткування.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державної податкової служби у Вінницькій області.

Всі бажаючі вінниччани, що є підприємцями вже подали заяви для переходу на нову систему та визначились з групою платника податку , яких всього чотири.

На Вінниччині спрощенцями будуть 36455 суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб. Майже 85% спрощенців увійшли до перших двох груп платників єдиного податку, з них  -  8617 осіб до першої групи та 22292 – до другої. Право стати платниками єдиного податку третьої групи отримали 5546 підприємців-фізичних осіб, у тому числі171 обрали ставку податку 3% від отриманої виручки, 5375 – ставку – 5%.

Платники єдиного податку поділяються на чотири групи за такими характеристиками - до 1-ї групи суб'єктів господарювання, що працюють на спрощеній системі оподаткування відносяться підприємці, які не використовують найману працю з річним обсягом реалізації не більше 150 тис. гривень, до 2-ї-підприємці з річним обсягом реалізації до 1 млн гривень, до 3-ї-підприємці, які використовують найманих працю не більше 20 осіб з обсягом реалізації не більше 3 млн гривень, до 4-й - підприємці, які використовують найманих працю не більше 50 осіб з обсягом реалізації не більше 5 млн гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...