• Головна
  • У Вінницькій лікарні реанімують реанімацію, яка зараз в «старовинному стилі»
14:20, 19 лютого 2016 р.

У Вінницькій лікарні реанімують реанімацію, яка зараз в «старовинному стилі»

Відділення анестезіології та реанімації Вінницької міської клінічної лікарні № 1 планують перебудувати, закупити нове обладнання та вдвічі розширити.

В якому стані відділення реанімації, вінницький міський голова Сергій Моргунов подивився під час виїзної наради 19 лютого.

Зараз відділення, в якому людей «витягують з того світу», в гнітючому стані. За словами медперсоналу, відколи звели будівлю лікарні, а це 25 років тому, проводились лише поточні ремонти. Щодо обладнання, то воно застаріле, з «новинок» в операційному блоку лише австрійський апарат, який передали на початку 2000-х.

Заступник Вінницького міського голови Андрій Рева під час презентації ескізного проекту майбутнього відділення реанімації та анестезіології відзначив, що зараз відділення в такому… «старовинному стилі».

Після огляду приміщення з операційними блоками, Сергій Моргунов попросив свого заступника Андрія Реву пришвидшити процес, щоб почати реконструкцію реанімаційного відділення

«Для виготовлення проектно-кошторисної документації, щоб почати реконструкцію, потрібно місяць. Після того, десь в червні, можуть приступити безпосередньо до робіт і закінчити їх до кінця року», - зазначив Андрій Васильович.

За словами мера Вінниці, необхідно змінювати матеріально-технічне забезпечення закладів охорони здоров’я вторинного рівня, адже вони передадуться на забезпечення місту Вінниці.

«Зараз ми чітко знаємо, що в рамках децентралізації, заклади вторинного рівня охорони здоров’я залишаються в містах. Тому необхідно звертати увагу на матеріально-технічне забезпечення, на якість надання відповідних послуг в різних відділеннях. Але в першу чергу – повна комплексна реорганізація реанімаційного відділення. Там недостатня кількість ліжок, недостатня кількість персоналу, що негативно впливає на якість надання медичних послуг. Тому ми вдвічі збільшуємо кількість ліжок від 6 до 12, повністю будемо забезпечувати сучасним обладнанням, буде проведено комплексний ремонт, який відповідає всім міжнародним стандартам», - зазначив С. Моргунов.

Вартість реконструкції поки що орієнтовна, остаточна сума визначається після проведення тендерних процедур.

«Згідно попередньої проектно-кошторисної документації, передбачається до 3 млн. гривень на сам ремонт і до 27 млн. гривень – на закупку нового обладнання. Це достатньо велика сума, яка буде виділена саме з міського бюджету», - сказав мер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...