• Главная
  • Тимчасово вільні кошти спецфонду обласного бюджету будуть розміщені на депозитному рахунку АБ «Укргазбанк»
15:40, 19 февраля 2016 г.

Тимчасово вільні кошти спецфонду обласного бюджету будуть розміщені на депозитному рахунку АБ «Укргазбанк»

аке рішення було прийнято сьогодні, 19 лютого, на засіданні конкурсної комісії, яку очолив директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський. Під час засідання були відкриті конверти з наданими пропозиціями від державних банків щодо депозитних ставок. На процедурі відкриття конвертів та голосування членів комісії були присутні представники АБ «Укргазбанк», ПАТ«Ощадбанк» та представники ЗМІ.

За словами Миколи Копачевського, конкурсну комісію було зібрано для вирішення питання щодо розміщення коштів спеціального фонду обласного бюджету на депозитних рахунках державного банку. Це проводиться для того, щоб «вільні кошти» тимчасово працювали і приносили дохід обласному бюджету. 

«За роз’ясненнями Національного Банку України, в конкурсі щодо розміщення бюджетних коштів мають право приймати участь лише державні банки. Тому Департаментом фінансів облдержадміністрації було надано пропозиції трьом державним банкам – АБ«Укргазбанк», ПАТ«Ощадбанк» і АТ«УкрСиббанк», частка державних коштів в яких перевищує 75%. Переможцем став АБ «Укргазбанк» із запропонованою відсотковою ставкою у 20,2% дохідності по розміщенню бюджетних коштів, що перевищувала ставку ПАТ«Ощадбанком» в розмірі 19,65% . Завдяки цій програмі вкладень Обласним бюджетом заплановано отримати майже 3 млн. грн.. доходів, адже на депозитний рахунок банку буде покладено майже 110 млн. грн. Даний депозит буде «плаваючим», адже планується, як знімання коштів, так і його поповнення», - зауважив Микола Копачевський.

Кошти будуть знаходитись на рахунку банку і приносити дохід обласному бюджету.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...