• Главная
  • Два десятки нагрудних знаків за оборону Дебальцевого отримали родини загиблих військових з Вінниччини
10:05, 22 февраля 2016 г.

Два десятки нагрудних знаків за оборону Дебальцевого отримали родини загиблих військових з Вінниччини

Ще 300 військовослужбовців родом із Вінницької області, які брали участь у тих боях отримали такі ж нагороди. 

20 нагрудних знаків та подяк за торішню оборону Дебальцевого отримали родини загиблих військових у Вінниці. Це нагороди від обласної державної адміністрації та обласної спілки учасників АТО. 

Крім того, такі відзнаки отримали і 300 військовослужбовців родом із Вінниччини, які брали участь у боях у зоні антитерористичної операції у лютому 2015 року. Також подяки вручили і 15 волонтерам. Пам'ять загиблих на сході країни вшанували хвилиною мовчання.  

Подякувати за мужність та відвагу тим, хто пройшов крізь ці події, та вшанувати пам'ять загиблих у боях за Дебальцеве прийшли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Звертаючись до учасників заходу, керівник Вінниччини Валерій Коровій відзначив, що нині, у цей нелегкий час, формується історія нової України.

«Події, які ми сьогодні пригадуємо, Дебальцеве, вони перевернули дуже багато уявлень стосовно того, в якій державі ми будемо жити», - підкреслив голова ОДА.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...