• Главная
  • Вінницькі водії можуть позаздрити тернопільським
15:18, 22 февраля 2016 г.

Вінницькі водії можуть позаздрити тернопільським

Як ми уже повідомляли раніше, проблема доріг на Вінниччині стоїть так само гостро, як і по всій України. Найрозумніший вихід із ситуації – концесійні дороги, адже держава не має коштів для утримання та створення нових шляхів. На жаль, цей чудовий спосіб залучення інвестицій досі не набув популярності. Концесійна дорога змогла б не тільки полегшити життя усіх автомобілістів нашої області, а й зіграти на руку бізнесу.

В той же час інша область України уже зрозуміла важливість концесій і уже приступила до втілення такої ідеї.

Так, в понеділок, 15 лютого 2016 року, відбулась зустріч представників Тернопільщини на чолі з головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною, головою Тернопільської обласної ради Віктором Овчаруком, головою Тернопільської райдержадміністраії Олександром Похилим, начальником Служби автодоріг Тернопільщини Богданом Юликом та представниками міжнародних компаній Nayman&Co Strategy Consulting LTD та Gammon India Limited. Основна мета зустрічі – започаткування співпраці та реалізації спільних проектів в галузі інфраструктури. Представники Тернопільщини представили до уваги гостям презентацію проекту будівництва об’їзної дороги навколо міста Тернопіль на умовах концесії.

Як бачимо, вінницькі водії можуть позаздрити тернопільським. Хочеться вірити, що й наша область перейме вдалий досвід Тернопільщини.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...