• Главная
  • Вінничанин, що став головою РДА на Одещині, запровадив цілодобову online трансляцію зі свого кабінету
10:35, 23 февраля 2016 г.

Вінничанин, що став головою РДА на Одещині, запровадив цілодобову online трансляцію зі свого кабінету

У лютому цього року виповнюється 100 днів роботи 28-річного вінничанина Дмитра Франчука в Одесі на посаді голови Французівської РДА. Щоб зайняти керівне крісло, він пройшов жорсткий відбір за відкритим конкурсом - 6500 осіб на 26 місць. Велику роль в участі відіграла можливість залучитись до реформаторської команди губернатора та поміняти ситуацію, яка склалася. Дмитро - молода, амбіційна, сучасна людина. Ще навчаючись у Вінницьких міських школах №15 та 35, був ініціативним та динамічним. А вступивши у Вінницький педуніверситет на історичний факультет, одночасно працював у різних бізнесових компаніях і організував власну справу підприємця.

Одеситів теж здивував вінничанин нетрадиційним підходом до справи з перших днів роботи. До виконання обов’язків голови райдержадміністрації приступив без урочистого представлення, став відкритим і доступним для всіх людей навіть тим, що започаткував із свого робочого кабінету цілодобову онлайн-трансляцію та відкриті діалоги з громадськістю. Й в результаті мешканці з інтересом почали спостерігати за діяльністю Франчука - першого за роки незалежності немісцевого чиновника на цій посаді.

- Відкрито працювати з людьми ініціював, ще коли після вузу прийшов на роботу у великі компанії: Українські Мобільні Технології, Київстар, Укртелеком, - розповідає Дмитро Іванович. - Для мене важливо, щоб люди довіряли владі і не боялися приходити на прийом, розповідали про проблеми і вимагали вирішення. Звичайно, нелегко налагоджувати зв’язок з мешканцями, але не безрезультатно. Навіть за цей короткий час відколи на посаді керівника РДА, я отримую кожен день багато інформації про всілякі зловживання чиновників, про їхнє небажання допомагати людям. Я переконаний, що держслужбовці не повинні відчувати себе місцевою елітою, а працювати для людей та розвитку району. Дуже показовий приклад, як наша РДА втрутилась у справу пасажирських перевезень. Чомусь одна компанія мала монопольне право здійснювати рейси, а місцеві перевізники вимушено стояли збоку. Після їхнього звернення ситуація помінялась. Мені дуже просто допомагати людям, бо не пов’язаний ні з ким родинними чи дуже дружніми контактами.

Вінничанин, що став головою РДА на Одещині, запровадив цілодобову online трансляцію зі свого кабінету, фото-1

- З якими питаннями найчастіше звертаються люди?

- Останнім часом багато претензій до роботи місцевого відділу поліції. Через реформування правоохоронних органів там відмовлялись реєструвати заяви про крадіжки, тому довелось втрутитися. Багато звернень з питань отримання субсидій і матеріальної допомоги на лікування. І хоч це питання індивідуального підходу, але в будь-якому випадку стараємося допомагати якомога більшій кількості наших жителів. Нарікають люди на байдужість та зловживання службовим становищем працівниками служби РДА у справах дітей. Тому ця робота буде терміново перезавантажена, бо у Французівському районі багато неблагополучних сімей, які постійно треба контролювати, не допускаючи страждання і порушення прав дітей.

Вінничанин, що став головою РДА на Одещині, запровадив цілодобову online трансляцію зі свого кабінету, фото-2

Дмитро Франчук, очоливши РДА, дав можливість усім працівникам проявити себе, хоч планується скорочення штату на 20%. А на посаду першого заступника голови РДА вже оголошений відкритий конкурсний відбір. Активно відбирають бажаючих очолити відділи освіти та соціального захисту населення. Вони повинні бути людьми з новим мисленням й кардинально поміняти застарілий прорадянський підхід до роботи, який тяжіє у колективах.

- Планів у мене багато, - ділиться Дмитро. - Необхідно провести інвентаризацію землі, знайти інвесторів, щоб налагодити роботу нових підприємств, зокрема хлібозаводу. Молодь просить організувати безкоштовні курси з англійської мови, які будуть для всіх бажаючих, й взагалі планую осучаснити життя мікрорайону.

Вінничанин, що став головою РДА на Одещині, запровадив цілодобову online трансляцію зі свого кабінету, фото-3

До батьків на Вінниччину Дмитро приїздить нечасто. Вільного часу практично обмаль, бо ще навчається у Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого в Харкові. Гарні спогади залишилися з недалекого минулого, як знімався у серіалах, фільмах, кліпах та рекламі. Нині весь у роботі та за наукою, зокрема поглибленим вивченням іноземних мов.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...