• Главная
  • Публічні торги з продажу необробленої деревини на Вінниччині відбудуться сьогодні
10:39, 23 февраля 2016 г.

Публічні торги з продажу необробленої деревини на Вінниччині відбудуться сьогодні

Публічні торги з продажу необробленої деревини, що виставляється лісовими господарствами Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства відбудуться сьогодні, 23 лютого. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі управління.

Торгові сесії будуть проходити в приміщенні актового залу навчального корпусу № 4 Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 25).

Для участі у торгах учасникам потрібно зареєструватися в приміщенні ТБ "Вінницька товарна універсальна біржа" (м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 23, 4-й поверх).

Довідка УНН-Центр: Українська універсальна біржа надає послуги з проведення аукціонів щодо реалізації необробленої деревени у відповідності до Наказу Державного комітету лісового господарства України “Щодо вдосконалення механізмів продажу необробленої деревини”. Реалізація необробленої деревини всіма постійними лісокористувачами здійснюється через аукціони з продажу необробленої деревини на біржі. Аукціони проводяться 1 раз у квартал на базі товарних бірж, розташованих в обласних центрах і створених відповідно до Закону України “Про товарну біржу” та Господарського кодексу України. Участь у торгах можуть брати суб’єкти господарської діяльності, котрі займаються переробкою деревини.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...