• Главная
  • Свято якого не існує. У Вінниці продають листівки з комуністичною символікою до 23 лютого
10:58, 23 февраля 2016 г.

Свято якого не існує. У Вінниці продають листівки з комуністичною символікою до 23 лютого

3 лютого у Вінниці на розкладках та магазинах канцтоварів продають вітальні листівки з привітанням до «Дня за щитника отечества».

Як відомо, день 23 лютого відзначалось в країнах колишнього СРСР з 1949 року і носило назву «День Радянської Армії і Військово-Морського флоту». Так як Радянської армії вже більше як 20 років не існує, а Росія перетворилась на агресора та розпочала військові дії на сході України, в жовтні 2014 року в Україні Указом Президента було скасовано свято 23 лютого, натомість запроваджено День Захисника України, який відмічається 14 жовтня.

На більшості листівках зображені «колорадські стрічки», якими себе відзначають бойовики ДНР, окремі екземпляри містять і комуністичну атрибутику – п’ятикутні зірки із зображенням серпа і молота. Такі листівки є порушенням Закону «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Закон передбачає відповідальність за пропаганду комуністичного та нацистського режимів та публічне використання їх символіки.

Щоправда у вінничан листівки попитом не користуються.

Як розповіла одна із продавців, сьогодні вранці ще не придбали жодної.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...