• Главная
  • Вінничан закликають не купувати автомобілі по дорученнях
12:03, 23 февраля 2016 г.

Вінничан закликають не купувати автомобілі по дорученнях

Органами охорони державного кордону в контрольних пунктах в’їзду-виїзду, розташованих на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією України виявляються непоодинокі факти переміщення на материкову частинутранспортних засобів з використанням фіктивних довіреностей на право керування ними.

Про це інформує прес-служба регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області.

Крім того також виявляються незаповнені нотаріальні бланки з відтисками печаток відповідних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність на материковій частині України.

Як правило, правопорушниками є громадяни України, які, у зв’язку з прийняттям урядом РФ постанови від 31.10.2015№1171 щодо встановлення граничного терміну(до 01.04.2016) перереєстрації усіх транспортних засобів,вишукують різні шляхи та способи для переміщення автомобілів з АР Крим на материкову частину України для подальшого їх продажу, дарування тощо.

«Тому звертаємось до громадян, які мають бажання придбати у свою власність автомобіль по дорученню - не ризикувати, щоб не бути ошуканим. Краще зверніться в будь-який територіальний сервісний центр МВС і в присутності адміністратора сервісного центру заключіть угоду договору-купівлі продажу автомобіля, яка є безкоштовною», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...