• Главная
  • До Вінниці з'їхалися художники з кількох українських міст, щоб створювати нові об'єкти ленд-арту
16:20, 23 февраля 2016 г.

До Вінниці з'їхалися художники з кількох українських міст, щоб створювати нові об'єкти ленд-арту

Міжнародний зимовий Фестиваль мистецтва довкілля «Міфогенез», який щорічно проводиться з 2006 року, цьогоріч зібрав більше 30 молодих художників з Києва, Харкова, Львова та Вінниці.

Вже чимало років поспіль наприкінці зими художники збираються у приміщенні «АртШик» для спілкування, обговорення проектів, що мають бути створені у Немирові, та рефлексії на вже чималі здобутки єдиного в Україні зимового фестивалю ленд-арту.

Серед тих, хто прибув заради створення власного об’єкту були такі відомі художники як Сергій Якунін (Львів) та Оксана Чепелик (Київ), чимало молодих митців. Молоді вінницькі художники з «Лабораторії актуальної творчості» Єгор Лобузнов та Наталя Лісова продемонстрували у виставковому приміщенні зали «АртШик» свої нові просторові інсталяції. Але справжньою творчою розминкою стало створення цілого саду ленд-арт об’єктів просто серед Вінниці – на території центрального парку, в урочищі Каліча за ККЗ «Райдуга».

У рамках фестивалю автобус з художниками виїхав на Немирівські Скіфські вали, де вони створили там серію робіт у тісній співпраці з природою, які всі зможуть побачити лише на світлинах.

Довідка.

Організатор фестивалю – керівник ВОГО «Лабораторія актуальної творчості» Олександр Нікітюк. Співорганізаторами виступають департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації та департамент культури Вінницької міської ради.

виставка1

виставка1

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...