• Главная
  • Усі бюджетні установи і організації області буде переведено на систему електронних закупівель ProZorro
15:42, 24 февраля 2016 г.

Усі бюджетні установи і організації області буде переведено на систему електронних закупівель ProZorro

Про це під час прес-конференції у Департаменті інформаційної діяльності облдержадміністрації повідомив директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський.

З метою якнайширшого залучення підприємців області до електронних закупівель, а також розширення реальної конкуренції, обласна влада 3 березня організовує навчання для представників бізнесу щодо роботи в системі ProZorro. 

За словами Миколи Копачевського, облдержадміністрація та її структурні підрозділи ще наприкінці минулого року долучились до системи електронних державних закупівель «ProZorro».

Результатом перших проведених в області торгів стала економія бюджетних коштів понад 10%. Зараз проводиться робота із впровадження аналогічних заходів на рівні районів області та в бюджетних закладах, які фінансуються з обласного бюджету. 

Водночас, Микола Копачевський зазначив, що проявилась деяка пасивність підприємницьких кіл, яку посадовці пов’язують з їх недостатньою інформованістю про нові можливості ведення бізнесу.

«З метою якнайширшого впровадження в області системи електронних державних закупівель «ProZorro», обласною державною адміністрацією, спільно з офіційним учасником реформи державних закупівель в Україні - порталом «Держзакупівлі.онлайн», 3 березня буде проведений навчально- практичний семінар для працівників бюджетних закладів та для представників бізнесу із впровадження даної системи. Фахівці із столиці розкажуть і покажуть усі покрокові операції з моменту реєстрації на сайті «ProZorro», до прийняття рішення для закупівлі. Адже ми хочемо, щоб бюджет працював на користь територіальної громади області, щоб наші підприємці вигравали торги і не тільки в нашому регіоні , а й в інших областях і приносили валову додану вартість до області, сплачували тут податки» , - зауважив Микола Копачевський.Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...