• Главная
  • На залізничних переїздах Вінниччини встановлять камери спостереження
17:23, 24 февраля 2016 г.

На залізничних переїздах Вінниччини встановлять камери спостереження

Учасники наради домовились про патрулювання військовослужбовців на об’єктах інфраструктури залізничної транспорту та встановлення на залізничних переїздах камер відеоспостереження.

В координаційній нараді взяли участь керівництво Головного управління Нацполіції, начальники відділів та відділень поліції, представники Жмеринської, Козятинської, Одеської дирекції залізничних перевезень виробничих підрозділів регіональних філій «Південно-Західної залізниці» та «Одеської залізниці».

Під час зустрічі присутні обговорили питання забезпечення правопорядку та боротьбу зі злочинністю у поїздах та на об’єктах інфраструктури залізничного транспорту.

Результатом зустрічі стало рішення про відновлення практики присутності в поїздах міського та міжміського сполучення працівників поліції, а на найбільших вузлових залізничних станціях області, таких як «Вінниця», «Козятин» та «Жмеринка»будуть чергувати військовослужбовців Національної Гвардії України.

На залізничних переїздах Вінниччини встановлять камери спостереження, фото-1

Також усі присутні дійшли до висновку щодо необхідності встановлення камер відеоспостереження на залізничних переїздах та проведення спільних їх оглядів. Наявність відеокамер дасть змогу фіксувати факти порушень Правил дорожнього руху водіями, на яких постійно нарікають працівники залізниці, для подальшого проведення з ними профілактичних заходів.

На залізничних переїздах Вінниччини встановлять камери спостереження, фото-2

В ході зустрічі також було обговорено питання необхідності встановлення на залізничних станціях тривожних кнопок виклику поліції, що дасть змогу оперативно реагувати на скоєні правопорушення.

На залізничних переїздах Вінниччини встановлять камери спостереження, фото-3

На завершення зустрічі заступник начальника ГУ Нацполіції Сергії Кримчук подякував присутнім за активну участь в процесі обговорення та висловив сподівання на успішне виконання спільно запланованих захотів

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...