• Главная
  • Фіналістки «Міс Вінниця 2016» збирали кошти для бійців АТО
10:30, 25 февраля 2016 г.

Фіналістки «Міс Вінниця 2016» збирали кошти для бійців АТО

У Вінниці пройшов аукціон виробів які виготовили фіналістки конкурсу «Міс Вінниця 2016». У середу, 24 лютого, у галереї «ІнтерШик» красуні представили свої вироби.

Фіналістки «Міс Вінниця 2016» збирали кошти для бійців АТО, фото-1

Організатор конкурсу «Міс Вінниця 2016» Євгеній Майданник розповів, що благодійний аукціон був започаткований у 2015 році, а зібрані кошти будуть використані на потребу бійців антитерористичної операції.

Фіналістки «Міс Вінниця 2016» збирали кошти для бійців АТО, фото-2

- Сьогодні ми проводимо другий благодійний аукціон, - розповів організатор конкурсу. - Ми давно співпрацюємо з благодійним фондом «Подільська громада» тому усі кошти, які будуть виручені на аукціоні будуть передані їм. Представники фонду збиратимуть гроші та використають їх на потребі бійців АТО. Минулого року виручені кошти передали до військового шпиталю. Звичайно ми хочемо зібрати, як можна більше коштів. Проте все залежить від вінничан, які прийшли на аукціон.

Фіналістки «Міс Вінниця 2016» збирали кошти для бійців АТО, фото-3

За словами Євгена Майданника, учасниці самостійно обирали лоти, які представили на благодійному вечорі.

Фіналістки «Міс Вінниця 2016» збирали кошти для бійців АТО, фото-4

Ми не обмежували дівчат при виборі поробок, які вони передали на аукціон, - сказав директор конкурсу. – Звичайно вони повинні були їх виготовити власноруч. Напевне це єдине правило сьогоднішнього вечору.

Одна з учасниць конкурсу Катерина Гладка розповіла, що полюбляє в’язати. Проте зазначила, що їй не завжди вистачає на це часу, адже вона приділяє багато часу навчанню.

- Сьогодні на аукціоні я представила в’язану шапку та шарф, - розповіла дівчина. - Після того, як я пройшла до фіналу та дізналась про аукціон почала в’язати. Загалом робота зайняла більше двох тижнів. В’язати мене навчила мама, адже це наша родинна традиція.

Фіналістка представила виріб у жовто-блакитних кольорах. Та зазначила, що обрала саме ці кольори, адже це патріотично та гарно

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...