• Главная
  • Вінницька організація консультуватиме безробітню молодь
11:41, 25 февраля 2016 г.

Вінницька організація консультуватиме безробітню молодь

Спілка молодіжних організацій Вінниччини презентувала Вінницькому обласному центру зайнятості проект  «Скорочення відстані до ринку праці для молодих людей з ризиком безробіття та соціальної ізоляції - дистанційна освіта та скоординовані заходи, прийняті регіональними мережами зацікавлених сторін» або igma 3.

Ця громадська організація є єдиним партнером в Україні, що реалізує проект зі Швеції. Його мета полягає у вдосконаленні якості освіти для безробітньої молоді, а також консультацій, що надаються із питань кар`єри, працевлаштування, з урахуванням  індивідуального навчання безробітних, підвищення професійного рівня працівників, які надають відповідні організації для безробітних.

«Основними цільовими групами проекту є фахівці, які працюють з консультування та працевлаштуванням молоді та молодь, яка знаходяться  на довгій дистанції на ринку праці в силу різних соціальних або фізичних недоліків чи інших обставин», - зазначила координатор проекту Олеся Дроздова, - «Надіємось, що співпраця усіх зацікавлених організацій приведе до прозорості та ефективності профорієнтаційної роботи та зайнятості молоді з використанням спеціально розроблених навчальних програм та онлайн-платформи Moodle».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...