• Главная
  • 70 благодійників виявили бажання взяти учать в конкурсі "Благодійна Вінниччина"
12:05, 25 февраля 2016 г.

70 благодійників виявили бажання взяти учать в конкурсі "Благодійна Вінниччина"

На регіональний конкурс «Благодійна Вінниччина» було подано 110 заявок від 70-ти благодійників.

Завершився прийом заявок на участь в регіональному конкурсі «Благодійна Вінниччина». Переможців визначатимуть в 14-ти номінаціях. Першочергово їх малобути 17, однак ніхто з благодійників Вінниччини не виявив бажання взяти участь в номінаціях: «Благодійник: загальноукраїнський (міжнародний) благодійний фонд (організація), «Народний благодійник» та «Благодійник: допомога з-за кордону». Загалом в інші номінації було подано 110 заявок: 24 заявки - «Благодійник: неурядова організація», 16 - «Благодійна акція (проект, програма) року»,  13 - «Волонтер: організація», 11 - «Благодійник: фізична особа», 10 - «Благодійник: регіональний благодійний фонд (організація), 7 - «Благодійник: дитяча або молодіжна організація (спільнота)», 7 - «Інновації в благодійності», 7 - «Волонтер: фізична особа», 4 - «Благодійник: малий бізнес (в тому числі підприємець)», 3 - «Благодійник: середній бізнес», 3 - «Ефективне використання благодійної допомоги», 3 - «Благодійність у медіа», 1 - «Благодійник: компанія – великий бізнес», 1 - «Корпоративне волонтерство». Член конкурсної комісії, яка визначатиме переможців,Дмитро Костирко зазначає, що в тому, що на деякі номінації подано лише по одній заявці немає нічого страшного.

70 благодійників виявили бажання взяти учать в конкурсі "Благодійна Вінниччина"

70 благодійників виявили бажання взяти учать в конкурсі "Благодійна Вінниччина"

- Основна мета конкурсу – це відзначити благодійників. Ми спочатку думали об’єднати деякі номінації. Наприклад малий, середній та великий бізнес, але потім вирішили залишати номінацію «Благодійник: великий бізнес» як окрему. Це спонукатиме інших благодійників з великого бізнесу займатися благодійністю та взяти участь в конкурсі наступного року, - сказав Д.Костирко.

Також член конкурсної комісії додав, що в номінаціях, де більше п’яти заявок визначатимуть перше, друге і третє місце, а не лише одного переможця.

- Заявок багато, а хочеться відзначити всіх. Переможець отримає бурштинового ангела, а перше і друге місце – почесні відзнаки, - пояснив Д.Костирко.   

Переможців визначатиме конкурсна комісія, до якої увійшли знані благодійники Вінниччини на чолі з Русланою Харковенко, яка вже не перший рік займається цим безкорисливим ділом. Нещодавно вона реалізувала проект «Паліативна та хоспісна допомога дітям». Проте Дмитро Костирко запевнив, що самі члени конкурсної комісії участі в регіональному конкурсі не братимуть, вони подавали заявки лише на національний конкурс «Благодійна Україна».

Номінантів оцінюватимуть за п’ятибальною шкалою згідно критеріїв, які визначає національний конкурс: масштабність проекту,  ступінь досягнення запланованої цілі, креативність ідеї тощо.

Переможців буде урочисто нагороджено 14 березня в театрі ім. М.Садовського.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...