Як вибрати котел для дому

 В якості основи для системи опалення споживачі найчастіше вибирають саме газовий котел. Статистичні дані свідчать про те, що більше 50% придбаних приладів для обігрівання працюють саме на газі, адже цей матеріал найбільш доступний і простий у використанні.

Інтернет-магазин «Теплосвіт» пропонує газові, конденсаційні, конденсаційні газові, твердопаливні котли, електрокотли з різними характеристиками. Компанія являється лідером продажу різноманітної техніки для дому і працює на ринку України вже більше 15 років. Оптова торгівля опалювальним обладнанням являється головною сферою діяльності «Теплосвіт», проте на сайті можна замовити будь-яку техніку поштучно.

Існує кілька систем класифікації для опалювального обладнання. Наприклад, в залежності від матеріалу, який використовують для опалення:

  • газові котли, конденсаційні котли, конденсаційні газові котли – один з найпопулярніших варіантів, так як на сьогодні майже в кожному будинку чи квартирі передбачений газопровід

  • твердопаливні котли, котли на дровах, котел довготривалого горіння – найчастіше використовується у власних будинках і вважається досить непоганою альтернативою взамін газовим. Найчастіше купують моделі виробника Viadrus, так як котел Виадрус – це якісна техніка за досить доступною ціною.

  • електрокотли, електричні котли – досить новий вид опалювальної техніки і ще не набув такої популярності в Україні, як , наприклад, у Європі.

Залежно від кількості контурів сучасні моделі можна розділити на:

• Одноконтурні установки, які призначені для опалення приміщень. Безумовно, вони можуть підігрівати воду, але для цього необхідно купувати і підключати додаткове обладнання, зокрема, бойлери електричні водонагрівачі, водонагрівачі непрямого нагріву (косвенники).

• Альтернативою є двоконтурний котел, який одночасно прогріває приміщення і забезпечує наявність гарячої води. Існують моделі проточного типу (вода прогрівається безпосередньо в контурі котла), а також системи з уже вмонтованим бойлером (коштують вони дорожче, але дозволяють нагрівати від 125 до 200л води). Двоконтурний котел, як правило, має певну систему регуляції, яка в теплу пору року дозволяє використовувати його лише як нагрівач води.

В інтернет-магазині «Теплосвіт» також можна замовити радіатори сталеві, радіатори чавунні, радіатори алюмінієві, батареї, чавунні батареї, газові колонки, газові водонагрівачі, геліосистеми, сонячні колектори, різноманітні запчастини до котлів, фітинги, труби, запірну арматуру та газові конвектори, електричні конвектори, внутріпідлогові конвектори. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов