• Главная
  • До Вінниці переймати досвід приїхав голова Київської ОДА
16:05, 25 февраля 2016 г.

До Вінниці переймати досвід приїхав голова Київської ОДА

Сьогодні до Вінниці, аби перейняти досвід із надання адміністративних послуг, приїздив голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук, передає кореспондент УНН-Центр.

Робочий день на Вінниччині київський посадовець розпочав з офіційної зустрічі з головою Вінницької ОДА Валерієм Коровієм.

Далі делегація Київської ОДА ознайомилася з роботою вінницьких ЦНАПів та міського call-центру, аби перейняти досвід Вінниці. Адже сьогодні у Києві взялися за будівництво сучасного Центру адміністративних послуг і вінницька практика може бути корисною в організації його роботи. 

"Вінницький Центр надання адміністративних послуг, мабуть, взірцевий ЦНАП, який за останні вісім років надав стільки послуг, що ця політика стала державною. З квітня 2016 року районні державні адміністрації по всій Україні почнуть надавати розширений спектр таких послуг нашим громадянам, і це тим самим покращить життя і сервіс наших громадян. Це те, що називається справжньою децентралізацією влади в Україні. Різний сервісний рівень забезпечується не тільки на Київщині, а в принципі по всій Україні. Проте обласні ЦНАПи на сьогодні непогано справляються з тими навантаженнями і викликами, які на них покладені. І як раз бажання керівництва областей і регіонів є при цьому вирішальними. Тому наша делегація прибула сьогодні до Вінниці і ознайомилася з роботою колективів, які забезпечують роботу вінницьких Центрів надання адміністративних послуг. Ми вражені. Наші вінницькі колеги поділилися своїми напрацюваннями, позитивним досвідом і помилками, які виникали з початку роботи для того, щоб нашу роботу організувати якомога краще", - розповів М.Мельничук.

Зацікавила київських колег робота адміністраторів із людьми з обмеженими фізичними можливостями, адже приміщення вінницьких центрів мають безбар’єрний доступ для людей з особливими потребами. Крім того, в кожному з територіальних офісів є навчений адміністратор або рецепціоніст, який може спілкуватися мовою жестів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...