• Главная
  • Головний поліцейський Вінниччини стверджує, що проти нього ведуть брудну медіа-кампанію
10:20, 26 февраля 2016 г.

Головний поліцейський Вінниччини стверджує, що проти нього ведуть брудну медіа-кампанію

Начальник ГУ Нацполіції у Вінницькій області Антон Шевцов розцінив звинувачення на його адресу, як брудну спробу дискредитації.

Брудною медіа-кампанією назвав обвинувачення його в сепаратизмі начальник Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Антон Шевцов на брифінгу для журналістів. Він спростував поширену окремими активістами інформацію, розцінивши це, як спробу дискредитації його, як керівника поліції.

Антон Шевцов зазначив:

«Спроби дискредитації почалися відразу ж після того, як я взяв на контроль хід розслідування ряду резонансних кримінальних проваджень. Мене також зацікавило, на яких підставах у нас з легкістю видавалися у великих кількостях дозволи на зброю людям з сумнівною репутацією.

Не знайшовши жодних реальних приводів для критики, провокатори опустилися до брудних закидів на адресу членів моєї сім’ї. Відразу від активістки, чий чоловік фігурує в одному з таких проваджень, в мій бік посипалися звинувачення в сепаратизмі. Звинувачення, які базуються на фотографіях і відео моїх рідних, вирваних з тимчасового контексту. Фотографіях, зроблених під час парадів 9 травня у Севастополі, де мої діти вшановували подвиг наших дідів під час другої світової війни. Такі фото є в альбомах кожної людини і посадовців в тому числі», - стверджує Антон Шевцов.

Також керівник поліції зазначив, що звернеться з відповідними заявами до Служби безпеки, Генеральної прокуратури України з проханням призначити з цього приводу перевірку з залученням народних депутатів та громадськості. Він запевнив, що надасть повне сприяння  в її проведенні та готовий в черговий раз пройти перевірку на поліграфі.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...