• Главная
  • У Вінницькій міськраді знайшли місце тільки для одного громадського представника
12:00, 26 февраля 2016 г.

У Вінницькій міськраді знайшли місце тільки для одного громадського представника

Сьогодні, 26 лютого, на сесію Вінницької міської ради посадовці вирішили пустити тільки одну активістку, аргументуючи це тим, що більше в сесійній залі місця немає.

Голова ГО "Філософія серця" Юлія Грига розповіла, що ще вчора подала офіційну заяву до Вінницької міської ради з проханням, щоб вона і ще троє активістів були присутніми на сьогоднішній сесії. Але їм відмовили, мовляв, місця в сесійній залі для всіх немає.

Всупереч цьому активісти вирішили спробувати потрапити на сесію. До них вийшов працівник міськради і повідомив, що одне місце в залі все ж є, тому пропустять лишеОлену Регешу, представницю ГО "Спільно ДІЙ". Активісти були обурені тим, що в мерії навмання обирають, кого пускати, а кого ні. Тому "обрана" Олена відмовилася йти до сесійної зали сама, бкз колежанок.

Питання стоїть в тому, чому така вибірність. Чому одних пускають, а інших - ні. Представники секретаріату аргументують це тим, що там немає місць, хоча по закону України про доступ до публічної інформації, вони б мали перенести сесію у інше приміщення, яке вмістило б усіх, хто хоче бути присутнім. Чомусь спустилися саме за мною, не за Олексієм, не за Юлією, а саме за мною, - сказала О.Решега.

Юлія Грига додала, якщо місце в залі було справді одне, то міська рада не мала самостійно вирішувати, кого пускати, а дати право вибору активістам..

- Ми самі мали б вирішити, кого делегувати. Можливо, вони це зробили, щоб нас посварити, - сміється Ю.Грига.

Після того як Олена Решега відмовилися йти на сесію сама, активістів пообіцяли пропустити всіх. Проте після 20-хвилинного чекання громадські діячі до сесійної зали так і не потрапили.

У Вінницькій міськраді знайшли місце тільки для одного громадського представника, фото-1
У Вінницькій міськраді знайшли місце тільки для одного громадського представника, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...