• Главная
  • Вінничани можуть зареєструвати бізнес в нотаріусів
14:15, 26 февраля 2016 г.

Вінничани можуть зареєструвати бізнес в нотаріусів

В 2016 році зазнав суттєвих змін Закон «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», яким з початку року на нотаріусів поклали нові повноваження щодо реєстрації прав на нерухомість, яка не пов’язана із вчиненням нотаріальних дій та, так званою, «реєстрацією бізнесу».

Законом надано доступ до реєстру широкому колу осіб, як в якості користувачів, так і в якості реєстраторів. Законом запроваджено електронний документообіг та уніфіковано вимоги до документів, що подаються для реєстрації. Результат адміністративної послуги став публічним.

Новим законом передбачено, що:

  • всім нотаріусам України надано право державної реєстрації юридичних та фізичних осіб, підприємців;
  • запроваджено принцип екстериторіальності.

Законодавство сприяє реформуванню органів юстиції, реалізації принципу децентралізації, допомагає в боротьбі з корупцією та спрощує певні дії для осіб, що мають намір займатися підприємницькою діяльністю.

Але за словами приватного нотаріуса Вінницького міського нотаріального округу Тетяни Суханової, новий закон передбачає і підвищену відповідальність нотаріусів за порушення порядку реєстрації порівняно з іншими суб’єктами.

На сайті Головного управління юстиції у Вінницькій області розмістили відео, в якому роз’яснено переваги реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців у нотаріусів.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...