• Главная
  • На сесії Вінницької облради займалися кадрами підприємств та передачею майна
15:05, 26 февраля 2016 г.

На сесії Вінницької облради займалися кадрами підприємств та передачею майна

Сьогодні,  26 лютого, відбулася позачергова 5-а сесія Вінницької облради.  Сесію, за відсутністю голови облради Анатолія Олійника,  вела  його заступник  Людмила Щербаківська.

Із 84 депутатів попрацювати прибуло 57.  Кадрові питання були головними в порядку денному. Так, депутати одноголосно звільнили з посади начальника комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Василя Сиску (у зв’язку із закінченням дії контракту) і одразу  призначили його виконувачем обов’язків до призначення начальника даного підприємства.

Вікторію Кириченко звільнили з посади директора комунального закладу «Вінницький обласний центр післядипломної освіти медичних працівників» (через її вихід на пенсію). Тепер виконувати обов’язки директора буде  методист центру Галина Колосовська, допоки не призначать нового очільника.

Доволі емоційно сприйняли депутати питання про стягнення Миколі Безносюку, директору обласного комунального підприємства «Вінницякіно». Не хотіли обмежуватися доганою, оскільки робоча група з перевірки фінансово-господарської діяльності обласного комунального підприємства «Вінницякіно» знайшла чимало порушень і в роботі підприємства, і в діяльності його керівника. Більше того, робоча група  рекомендувала ліквідувати підприємство та на його базі створити нове.  На сесії ж деякі депутати пропонували, взагалі, закрити «Вінницякіно». Проте, департамент культури був категорично проти такого радикалізму, мовляв, на державному рівні нині підтримали вітчизняних кінематографістів, а такі підприємства, як «Вінницякіно» саме і покликані популяризувати та поширювати український кінопродукт. До того ж, ліквідацію «Вінницякіно» та виключення його з мережі закладів культури обов’язково треба погоджувати із профільним міністерством.  Поки що Микола Безносюк відбувся  доганою, але голова ОДА Валерій Коровій пообіцяв, що сьогодні ж підпише наказ, аби фінінспекція перевірила підприємство.

Довго тривало на сесії і обговорення питання про передачу від області Теплицькому району цілісного майнового комплексу Теплицької лікарні. Власне, каменем спотикання стала котельня, яка, як виявилося, не входить до цілісного майнового комплексу лікарні, бо знаходиться на балансі в теполовиків. Нарешті, депутати дійшли згоди, проголосували і лікарню району віддали, а проблему з котельнями (така ситуація, до речі,  не тільки у Теплицькому районі) пообіцяли розв’язати пізніше.

На сесії Вінницької облради займалися кадрами підприємств та передачею майна, фото-1
На сесії Вінницької облради займалися кадрами підприємств та передачею майна, фото-2
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...