
14:00, 3 березня 2016 р.
Поки одні вінницькі копи б’ють автівки, інші вчать школярів правилам дорожнього руху
У вінницьку гімназію №17 завітали нові полісмени. Діти повибігали на вулицю та охоче фотографувались біля поліцейської автівки.
Вчора, 2 березня, у школярів вінницької гімназії №17 відбулась зустріч з новою патрульною поліцією. В актовому залі копи розказували школярам правила дорожнього руху.
Фото зустрічі виклав у Фейсбуці активіст Віталій Павловський.
- Дітки залишилися дуже задоволені та обіцяли зробити зауваження батькам, які не пристебують їх та себе ременями безпеки, - пише голова організації «Ревізія влади» Віталій Павловський в дописі.

Поки одні вінницькі копи б’ють
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:58
22 червня
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
Коментарі